Opinie ekspertów ProfiPower

Zaufali nam

Marka ProfiPower rekomendowana jest zarówno przez reprezentantów branży, jak i pasjonatów motoryzacji. Dzięki wysokiej jakości produktom, zdobyliśmy zaufanie oraz uznanie szerokiego grona –przedstawicieli sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, mechaników, kierowców rajdowych oraz klientów indywidualnych.

Jadar Auto

Jadar Auto, Partner sieci ProfiAuto i sponsor zespołu rajdowego JADAR AUTO Rally Team & Kawalec Motorsport

W sportach motorowych jakość części ma kluczowe znaczenie w osiąganiu najlepszych wyników. Niezawodne hamulce pozwalają na skuteczne zwalnianie, wytrzymałe zawieszenie daje odporność na czynniki zewnętrzne, a olej o wyjątkowo dobrych właściwościach pozwala na wyciąganie z silnika absolutnego maksimum. Dlatego też polecamy produkty ProfiPower, bo bezpieczeństwo i osiągi to dla nas podstawa. Podzespoły ProfiPower nigdy nas nie zawiodły, więc zdecydowaliśmy, że oprzemy rozwój naszego zespołu o części właśnie tej marki. A skoro sprawdzają się w ekstremalnych warunkach rajdowych, możemy śmiało polecić je każdemu kierowcy do codziennego użytku.

Dariusz Seif, sponsor zespołu rajdowego JADAR AUTO Rally Team & Kawalec Motorsport
Sieklucki GS Sport

Sieklucki GS Sport (kierowca - Grzegorz Sieklucki, pilot - Bartosz Foltynowicz), sponsorowany przez Auto Centrum Matusiewicz

Współpraca z ProfiAuto to dla nas kluczowy element w realizowaniu naszej rajdowej pasji. Tak silny i niezawodny partner to podstawa do sukcesu w tym wymagającym sporcie. Najwyższej jakości produkty dostarczane przez ProfiPower powodują, że skupiamy się jedynie na osiąganiu jak najlepszych rezultatów na odcinkach specjalnych. Nie bez znaczenia pozostaje wsparcie logistyczne oferowane przez ProfiAuto, zarówno w przygotowaniach do rajdu, jak i podczas samych zawodów. Współpraca z tak profesjonalnym Partnerem to prawdziwa przyjemność.

Grzegorz Sieklucki, kierowca zespołu Sieklucki GS Sport
MH RALLY TEAM

MH RALLY TEAM (kierowca - Maciej Hałoń, pilot - Krzysztof Mazur), sponsorowany przez Remi auto części

Tworząc zespół rajdowy musimy bazować na wzajemnym zaufaniu. Ścigając się na trasach musimy mieć pewność i gwarancję bezpieczeństwa. Te same wartości kierują nami przy wyborze części do naszego rajdowego auta. Dlatego cenimy współpracę z marką ProfiPower – te części po prostu idealnie sprawdzają się w naszym zespole rajdowym. To gwarancja 100% sprawności, skuteczności i niezawodności. Zapewniają perfekcyjne osiągi, idealne parametry i dają ogromną świadomość bezpieczeństwa. Wybieramy tylko doskonałe i sprawdzone części, dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy markę ProfiPower.

Zespół rajdowy MH RALLY TEAM
Hurtownia Autko

Arkadiusz Pietruszewski, właściciel Hurtowni Autko Części Samochodowe

"Mechanicy i właściciele warsztatów cenią produkty ProfiPower, ponieważ są ciekawą alternatywą wobec drogich marek, a reklamacje praktycznie w ogóle się nie zdarzają. Z pewnością wyróżnikiem jest też atrakcyjne przyciągające wzrok opakowanie produktów oraz fakt, że części ProfiPower są coraz bardziej rozpoznawalne na rynku."

Arkadiusz Pietruszewski, właściciel Hurtowni Autko Części Samochodowe
Filia Mszana

Mateusz Plata, właściciel hurtowni i sklepu motoryzacyjnego CAREX

"Polecamy produkty ProfiPower, bo stanowią doskonałe połączenie ceny i jakości. Marka sama broni się na rynku nie tylko wśród klientów detalicznych, ale również wśród o wiele bardziej wymagającej grupy, czyli mechaników. Jako partner ProfiAuto, czyli wyłączny dystrybutor tej marki w Polsce, tym bardziej cieszymy się, że oferta wciąż rośnie!"

Mateusz Plata, właściciel hurtowni i sklepu motoryzacyjnego CAREX