O marce ProfiPower

Szukasz części samochodowych wysokiej jakości, które w całości spełnią Twoje wymagania? Potrzebujesz wysokiej klasy alternatywy dla drogich produktów? Zapoznaj się z ofertą części zamiennych ProfiPower. Oferujemy niemal 4000 indeksów do najpopularniejszych samochodów jeżdżących po europejskich drogach.

Z trzech magazynów codziennie wyjeżdża kilkanaście tysięcy produktów ProfiPower. Do tej pory zaufało nam 5300 warsztatów samochodowych w Europie.

Mapa Europy

Marka stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów

Części motoryzacyjne i akcesoria samochodowe ProfiPower to idealny wybór dla Twojego samochodu. Produkty pochodzą wyłącznie z zaufanych fabryk. Ich wysoka jakość gwarantowana jest przez użycie najlepszych gatunkowo komponentów, wnikliwą kontrolę oraz wyśrubowane, europejskie standardy. Wszystkie referencje ProfiPower znajdziesz w TecDoc – wiodącej, światowej bazie części zamiennych.

Bezpieczeństwo, trwałość, niezawodność

Nagroda Dobra Marka 2020

Marka ProfiPower została laureatem prestiżowego certyfikatu „Dobra Marka 2020 – jakość, zaufanie, renoma”. Dołączyła tym samym do największych marek w Polsce, wyróżnionych na podstawie badań konsumenckich. Części ProfiPower charakteryzują trzy istotne dla właścicieli pojazdów czynniki: bezpieczeństwo, trwałość oraz niezawodność.

ProfiPower Siła jakości

Wybierz ProfiPower:

  • wysoka jakość
  • przystępna cena
  • sprawdzone produkty
  • dostępność w całej Polsce
  • polecane przez specjalistów ProfiAuto

Części samochodowe ProfiPower kupisz w sklepach i hurtowniach ProfiAuto w całej Polsce.

W ofercie ProfiPower znajdziesz m.in.:

W ofercie ProfiPower znajdziesz m.in.:

Oleje
Filtry
Chemia
Hamulce
Zawieszenie
Akumulatory
Wycieraczki

ProfiPower

Zaobserwuj nasz profil na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco z ofertą i nowościami!

Gdzie kupić?

Znajdź punkt sprzedaży najbliżej Ciebie!

ProfiPower z rajdowym zacięciem

Marka obecna jest również w motorsporcie, skupiając wokół siebie zarówno pasjonatów, jak i specjalistów w tej dziedzinie. ProfiPower swoją siłą jakości wspiera kierowcę rajdowego, Michała Tochowicza z teamu ProfiAuto Rally. Zobaczcie film!

Zaufali nam

Marka ProfiPower rekomendowana jest zarówno przez reprezentantów branży, jak i pasjonatów motoryzacji. Dzięki wysokiej jakości produktom, zdobyliśmy zaufanie oraz uznanie szerokiego grona –przedstawicieli sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, mechaników, kierowców rajdowych oraz klientów indywidualnych.

Jadar Auto

Jadar Auto, Partner sieci ProfiAuto i sponsor zespołu rajdowego JADAR AUTO Rally Team & Kawalec Motorsport

W sportach motorowych jakość części ma kluczowe znaczenie w osiąganiu najlepszych wyników. Niezawodne hamulce pozwalają na skuteczne zwalnianie, wytrzymałe zawieszenie daje odporność na czynniki zewnętrzne, a olej o wyjątkowo dobrych właściwościach pozwala na wyciąganie z silnika absolutnego maksimum. Dlatego też polecamy produkty ProfiPower, bo bezpieczeństwo i osiągi to dla nas podstawa. Podzespoły ProfiPower nigdy nas nie zawiodły, więc zdecydowaliśmy, że oprzemy rozwój naszego zespołu o części właśnie tej marki. A skoro sprawdzają się w ekstremalnych warunkach rajdowych, możemy śmiało polecić je każdemu kierowcy do codziennego użytku.

Dariusz Seif, sponsor zespołu rajdowego JADAR AUTO Rally Team & Kawalec Motorsport
Sieklucki GS Sport

Sieklucki GS Sport (kierowca - Grzegorz Sieklucki, pilot - Bartosz Foltynowicz), sponsorowany przez Auto Centrum Matusiewicz

Współpraca z ProfiAuto to dla nas kluczowy element w realizowaniu naszej rajdowej pasji. Tak silny i niezawodny partner to podstawa do sukcesu w tym wymagającym sporcie. Najwyższej jakości produkty dostarczane przez ProfiPower powodują, że skupiamy się jedynie na osiąganiu jak najlepszych rezultatów na odcinkach specjalnych. Nie bez znaczenia pozostaje wsparcie logistyczne oferowane przez ProfiAuto, zarówno w przygotowaniach do rajdu, jak i podczas samych zawodów. Współpraca z tak profesjonalnym Partnerem to prawdziwa przyjemność.

Grzegorz Sieklucki, kierowca zespołu Sieklucki GS Sport
MH RALLY TEAM

MH RALLY TEAM (kierowca - Maciej Hałoń, pilot - Krzysztof Mazur), sponsorowany przez Remi auto części

Tworząc zespół rajdowy musimy bazować na wzajemnym zaufaniu. Ścigając się na trasach musimy mieć pewność i gwarancję bezpieczeństwa. Te same wartości kierują nami przy wyborze części do naszego rajdowego auta. Dlatego cenimy współpracę z marką ProfiPower – te części po prostu idealnie sprawdzają się w naszym zespole rajdowym. To gwarancja 100% sprawności, skuteczności i niezawodności. Zapewniają perfekcyjne osiągi, idealne parametry i dają ogromną świadomość bezpieczeństwa. Wybieramy tylko doskonałe i sprawdzone części, dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy markę ProfiPower.

Zespół rajdowy MH RALLY TEAM