Aktualności ProfiPower

Sprawdź, co nowego w ProfiPower! Bądź na bieżąco z nowościami w ofercie, informacjami o aktualnych projektach, organizowanych wydarzeniach i podejmowanych działaniach.

Wymiana akumulatora

Wymiana akumulatora
27 paź 2023
To już najwyższy czas, żeby pomyśleć o nowym akumulatorze⚠ Niskie temperatury nie sprzyjają doładowywaniu się akumulatora, a to może spowodować, że po mroźnej nocy zabraknie prądu rozruchowego na uruchomienie jednostki, która w zimę stawia rozrusznikowi większe opory.
Więcej

Bębny i szczęki

Bębny i szczęki
17 paź 2023
Hamulce bębnowe wymagają okresowego serwisowania i regulacji. Zaniedbania mogą doprowadzić do zblokowania się koła na postoju i będziemy mieli problem z ruszeniem z miejsca. Sam mechanizm cechuje się długą trwałością, jednak z czasem będzie wymagał wymiany.
Więcej

Wymiana filtrów

Wymiana filtrów
7 paź 2023
Przy każdej wymianie oleju należy wymienić jego filtr! Dlaczego to takie ważne? Większe zanieczyszczenia oleju wyłapie sito umieszczone na smoku pompy olejowej (pierwsza filtracja), ale mniejsze – np. drobinki piasku – wychwytuje właśnie filtr oleju (druga filtracja). Co z nimi robi? Magazynuje wewnątrz, dlatego należy go regularnie wymieniać.
Więcej

Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa
25 wrz 2023
Przejrzyściej, szybciej, sprawniej 👉 takimi ustaleniami kierowaliśmy się budując dla Was nową stronę internetową #ProfiPower. Dziś oddajemy ją w Wasze ręce.
Więcej