Prevádzkové kvapaliny ProfiPower

Prevádzkové kvapaliny ProfiPower zahŕňajú dva produktové rady: chladiace kvapaliny a kvapaliny do ostrekovačov.

V oboch prípadoch ide o vysokokvalitné produkty, ktoré sú bezpečné pre vozidlo. Výrobky sa dodávajú v rôznych špecifikáciách a objemoch, aby dokonale zodpovedali konkrétnemu použitiu a čo najlepšie spĺňali požiadavky výrobcov a používateľov automobilov.

Ponuka chladiacich kvapalín zahŕňa produkty tried G11 a G12+, ktoré nielenže spoľahlivo spĺňajú teplotné požiadavky, ale zároveň chránia chladiaci systém pred koróziou a usadeninami a sú bezpečné pre pružné spoje a hliníkové profily. Chladiace kvapaliny ProfiPower veľmi dobre odolávajú vysokému počtu najazdených kilometrov a zachovávajú si svoje vlastnosti počas celého obdobia medzi plánovanými výmenami.

Kvapaliny do ostrekovačov sú ponúkané v letnej a zimnej verzii, ktoré sa líšia svojím zložením. Sú bezpečné pre lak vozidla, účinne odstraňujú nečistoty, nepenia a ľahko sa odparujú z čelného skla, čím zabezpečujú výbornú viditeľnosť. Kvapaliny do ostrekovačov ProfiPower sú skutočným pomocníkom pri jazde v náročných poveternostných podmienkach.

Kde kúpiť?

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TAPICERKI I WNĘTRZ PROFIPOWER

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TAPICERKI I WNĘTRZ PROFIPOWER

Prefix: PPX
Środek do intensywnego czyszczenia i pielęgnacji wnętrza samochodu. Delikatnie i szybko czyści deskę rozdzielczą i inne elementy z tworzyw sztucznych. Chroni powierzchnie z tworzywa i gumy przed działaniem promieni UV. Nie pozostawia smug. Dokładnie usuwa zabrudzenia.
ŚRODEK DO PIELĘGNACJI WNĘTRZA SAMOCHODU PROFIPOWER

ŚRODEK DO PIELĘGNACJI WNĘTRZA SAMOCHODU PROFIPOWER

Prefix: PPX
Uniwersalny środek do czyszczenia tapicerki i wnętrza pojazdów. Czyści powierzchnie z plastiku, szkła, tekstyliów. Usuwa brud i kurz, nie pozostawiając smug. Pozostawia przyjemny, świeży zapach. Specjalny atomizer wytwarza gęstą pianę wnikającą w materiał, dzięki czemu lepiej rozpuszcza i usuwa zabrudzenia oraz plamy z lodów, kawy, czekolady, sosów, napojów itp. Redukuje efekt przyciągania kurzu i ponownego osadzania się zabrudzeń. Usuwa nieprzyjemne zapachy.
PŁYN DO FELG KRWAWA FELGA PROFIPOWER

PŁYN DO FELG KRWAWA FELGA PROFIPOWER

Prefix: PPX
Płyn do mycia i pielęgnacji felg. Po zastosowaniu zmienia kolor na czerwono-fioletowy. Usuwa ślady oleju, cząstki gumy, pył hamulcowy i inne zanieczyszczenia. Jest bezpieczny dla elementów układu hamulcowego. Nie pozostawia smug i odbarwień. Może być stosowany na wszystkich rodzajach felg.
CZERNIDŁO DO OPON PROFIPOWER

CZERNIDŁO DO OPON PROFIPOWER

Prefix: PPX
Produkt służący konserwacji i ochronie opon przed pęknięciami, starzeniem się oraz szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Sprawia, że opony posiadają głęboką czerń przez dłuższy czas po zastosowaniu.
ODMRAŻACZ DO SZYB  PROFIPOWER ATOMIZER

ODMRAŻACZ DO SZYB PROFIPOWER ATOMIZER

Prefix: PPX
Odmrażacz do szyb natychmiastowo i skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie usuwa lód i szron z szyb samochodowych, lusterek, uszczelek, wycieraczek i reflektorów. Po użyciu ogranicza ponowne zamarznięcie.
ČOSKORO V PONUKE
ŚRODEK DO USUWANIA INSEKTÓW i OWADÓW  PROFIPOWER ATOMIZER

ŚRODEK DO USUWANIA INSEKTÓW i OWADÓW PROFIPOWER ATOMIZER

Prefix: PPX
Preparat do skutecznego usuwania insektów oraz owadów z karoserii i elementów plastikowych pojazdów, a także szyb i reflektorów. Bezpieczny dla wszystkich czyszczonych elementów.
CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA KOKPITU NATURALNE PROFIPOWER

CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA KOKPITU NATURALNE PROFIPOWER

Prefix: PPX
Chusteczki przeznaczone do delikatnego i bezpiecznego czyszczenia elementów kokpitu samochodu. Czyszczą plastiki oraz drewniane i metalowe części wnętrza pojazdu z zabrudzeń, plam czy odcisków palców, bez pozostawiania smug. Nowa formuła pogłębia kolory i pozostawia matowy efekt czystości oraz pierwotnego wyglądu; ogranicza osadzanie się kurzu. Wykonane z włókniny biodegradowalnej, ulegają naturalnemu rozkładowi w ponad 90% w 12 tygodni po zużyciu.
CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA KOKPITU Z POŁYSKIEM PROFIPOWER

CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA KOKPITU Z POŁYSKIEM PROFIPOWER

Prefix: PPX
Chusteczki przeznaczone do delikatnego i bezpiecznego czyszczenia elementów kokpitu samochodu. Czyszczą plastiki oraz drewniane i metalowe części wnętrza pojazdu z zabrudzeń, plam czy odcisków palców, bez pozostawiania smug. Nowa formuła pogłębia kolory i pozostawia efekt nowości poprzez atrakcyjny połysk, nie pozostawiając przy tym tłustej warstwy; ogranicza osadzanie się kurzu. Wykonane z włókniny biodegradowalnej, ulegają naturalnemu rozkładowi w ponad 90% w 12 tygodni po zużyciu.
CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA SZYB PROFIPOWER

CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA SZYB PROFIPOWER

Prefix: PPX
Chusteczki do czyszczenia szyb, lusterek i reflektorów samochodowych. Natychmiast, bez pozostawiania smug i zacieków, usuwają wszelkie zabrudzenia, odciski palców oraz tłuste osady z powierzchni szklanych. Są bezpieczne dla czyszczonych elementów. Wykonane z włókniny biodegradowalnej, ulegają naturalnemu rozkładowi w ponad 90% w 12 tygodni po zużyciu.
CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA ELEMENTÓW ZE SKÓRY PROFIPOWER

CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA ELEMENTÓW ZE SKÓRY PROFIPOWER

Prefix: PPX
Chusteczki przeznaczone do delikatnej, bezpiecznej pielęgnacji skóry. Specjalna formuła zawartego w chusteczkach dodatku na bazie wosku pszczelego nadaje skórze naturalny wygląd i elastyczność oraz usuwa zabrudzenia, nadając efekt gładkości. Ogranicza osadzanie się kurzu. Wykonane z włókniny biodegradowalnej, ulegają naturalnemu rozkładowi w ponad 90% w 12 tygodni po zużyciu.
FAQ

Koľko referencií majú vlastné značky v ponuke Moto-Profil?

Čo odlišuje značku ProfiPower na trhu s náhradnými dielmi?

Kde kúpiť výrobky ProfiPower?

Chcem predávať produkty ProfiPower - ako to môžem urobiť?

Kde je možné nájsť aktuálnu ponuku produktov ProfiPower?

Zobraziť viac